Námi nabízené služby

OVOCNÉ SADY SYNKOV

Víte, že středně velké jablko obsahuje:

Ovocné sady Synkov – nabízené služby

Rostlinná výroba

Zemědělská výroba

100% jablečné mošty

Ubytovací služby

Výroba a oprava palet

Společnost se zabývá především zemědělskou činností, a to jak rostlinnou, tak živočišnou výrobou. Celkem obhospodařuje 805,68 ha.

Jedna z činností zemědělské prvovýroby je pěstování a také zpracování vlastních jablek. Proto žadatel provozuje již jednu technologii, která zpracovává jablka na surový 100% jablečný mošt a následně vyrábí mošty – pouze však klasickou metodou pasterování, kdy se mošt ohřeje a teplý se plní.

V minulých letech rozšířila svoji činnost o poskytování ubytovacích služeb. Nyní se rozhodla zrekonstruovat část nevyužívané hospodářské budovy a 1. NP využít jako provozovnu výroby a oprav palet. Společnost tak dále diverzifikuje svoji činnost a příjmy a vytvoří další pracovní místo na plný úvazek.

Objekt je aktuálně ve velmi špatném technickém stavu a dřív sloužil k ustájení hospodářských zvířat a nachází se v areálu zemědělských staveb. Jedná se o klasickou zemědělskou stavbu, která je rozdělena do 4 částí.

Každý rok máme v nabídce naše brambory jak k přímé konzumaci tak i k uskladnění. Nabízíme tyto druhy brambor: Belana, Antonia, Marabel, Finka a Laura

Cenová nabídka a informace na tel.: +420 603 528 102.
Tyto kontakty platí pro sortiment ovoce, zeleniny a moštu.